Ana Sayfa | Üye Kaydı | Üye Girişi | Hakkımızda | İletişim

  BİZDEN HABERLER

DestekNet

  E-POSTA LİSTESİ
Yeni destek paketlerinden ve DestekNet ile ilgili gelişmelerden haberdar olmak için E-Posta listemize üye olun.

 

     

  ANKETİMİZE KATILIN
Sizce DestekNet'in kobilere verdiği desteklerden en faydalısı hangisidir?

Pro Paket

Eko Paket

Ücretsiz Hosting
   

 

Hakkımızda      


         Türkiye’de bir ilki gerçekleştirmek amacıyla kurulan DestekNet.Com 2006 yılının Ocak ayında test yayını ile faaliyetlerine başlamıştır.

           “Küçük ve orta ölçekli firmaların internet ortamına ilk adımlarını atmalarına destekçi olmayı” kendisine ilke edinen DestekNet.Com, Elektronik Ticaret’ de (E-Ticaret) yerini almak isteyen Kobi'lerin tutunabilecekleri bir can simidi görevini görmektedir.

           Geliştirilmiş kobi destek paketleriyle Türkiye Bilişim sektöründe faaliyet gösteren firmalar tarafından yakın takibe alınan DestekNet.Com’ un, bilişim sektöründeki başarıları ve engellenemez yükseliş grafiği gün geçtikçe artmaktadır.

           DestekNet.Com’ un henüz geliştirme aşamasında olan birden fazla Yeni Destek Paketleri bulunmaktadır. Geliştirme aşamasında olan yeni destek paketleriyle DestekNet.Com, küçük ve orta ölçekli firmaların iletişim ve kurumsallaşma maliyetlerini minimum seviyeye indirmeyi hedeflemektedir.

           Hızla gelişen teknolojiyi her gün yakından takip eden DestekNet.Com, gelişen teknolojiyi Türkiye’ ye kaliteli ve en ucuz masraflarla nasıl sunabileceğinin yollarını araştırmaktadır. Tabi ki DestekNet.Com’ in bu özverisi, Türkiye’ yi diğer ülkelerle rahat rekabet edebilir bir duruma getirmek için tek başına yeterli olmayacaktır. Fakat, DestekNet.Com üzerine düşen vazifeyi yerine getirip, diğer firmalara da örnek teşkil etmektedir.

           Destek paketleri ile imalatçıdan toptancıya, satıştan danışmanlığa kısacası tüm sektörlerin internetteki yerlerini almaları sırasında destekçi olan DestekNet.Com, Türkiye ekonomisine sağladığı katkıların gururunu ve sevincini yaşamaktadır.

           Duyduğumuz gurur ve sevinci bizlerle paylaşan DestekNet.Com üyelerine ve sesimizi duyuran medya kuruluşlarına teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Saygılarımızla,

 

 DestekNet  İnternet Hizmetleri ©Copyright 2005  -   Kullanım Şartı

( Bu site en iyi INTERNET EXPLORER 1024 x 768 piksel'de görüntülenir.)