Ana Sayfa | Üye Kaydı | Üye Girişi | Hakkımızda | İletişim

  BİZDEN HABERLER

DestekNet

  E-POSTA LİSTESİ
Yeni destek paketlerinden ve DestekNet ile ilgili gelişmelerden haberdar olmak için E-Posta listemize üye olun.

 

     

  ANKETİMİZE KATILIN
Sizce DestekNet'in kobilere verdiği desteklerden en faydalısı hangisidir?

Pro Paket

Eko Paket

Ücretsiz Hosting
   

Sıkça Sorulan S.      

DestekNet'e Üyelik Ücretlimi?


Hayır. DestekNet.Com üyelik işlemlerinde ziyaretçilerinden her hangi bir ücret talep etmemektedir.

DestekNet Paketlerinden Yararlanabilmem İçin Ne Yapmam Lazım?

Destek paketlerinden yararlanabilmeniz için DestekNet.Com'a üye olmanız gerekir. Üyelik işleminizi tamamlamanızın ardından, üye girişinizi yaparak destek paketlerine başvuruda bulunabilirisiniz.

DestekNet Web Alanı Destek Paketini Herkese Veriyor mu?

Hayır. Web Alanı desteğinden yararlanabilmek için küçük veya orta ölçekli bir firmaya sahip olmanız gerekir.

Web Alanı Destek Paketi Başvurum Ret Edildi. Sebebi Nedir?

DestekNet, Destek Paket Başvurularını aşağıdaki işlemleri sırasıyla takip ederek değerlendirir. Her başvurunun sonucu üyenin E-Posta adresine gönderilir.

  • Başvuruda bulunan firmanın üyelik bilgilerinin doğruluğundan emin olunur. Üyelik işlemi sırasında verdiğiniz bilgilerin doğruluğundan şüphe edilmesi halinde başvurunuz ret edilir.

  • DestekNet, Web Alanı Destek Paketi için yapılan başvurularda firmanın hangi alan adı (domain) için başvuruda bulunduğunu inceler. Alan Adının bir firmayı çağrıştırmadığının veya henüz tescil edilmediğinin görülmesi halinde başvurunuz ret edilir.

  • Başvuruda bulunduğunuz alan adının DNS adreslerinin 3 (üç) iş günü içerisinde ns3.desteknet.net ve ns4.desteknet.net olarak tanımlanmadığının görülmesi halinde başvurunuz ret edilir. Alan adınızın DNS adreslerini nasıl tanımlayacağınızı bilmiyorsanız, DestekNet Müşteri Hizmetleri formunu kullanarak yardım isteyiniz.

Web Alanı Destek Paketim İptal Edildi. Sebebi Nedir?

Başvurunuz sırasında yapılan incelemelerde başvurunuzun ret edilmesi için bir uygunsuzluk görülmediğinde, DestekNet baş vurduğunuz hizmeti vakit geçirmeden sunar. DestekNet, sunduğu destek paketlerinin doğru ve yararlı kullanıldığından emin olmak için rutin kontrollerde bulunur. Yapılan kontroller sırasında DestekNet'i aldatmaya yönelik bir uygulamanın görülmesi halinde Destek Paketiniz iptal edilir.

Örneğin: Firma görünümlü bir alan adı altında porno grafik  ülkeyi bölücü,  illegal yada bir firmayı anımsatmayacak materyallerin yer alması.

Web Alanı Destek Paketi ile verilen e-posta adresinizden spam niteliği taşıyan gelişi güzel e-postaların gönderildiği tespit edildiğinde Destek Paketiniz iptal edilir.

Ftp ve E-Posta Şifrelerimi Nasıl Öğrenirim?

DestekNet, başvurunuzun kabul edildiğini bildiren E-posta' yı içerisinde ftp şifreniz ve e-posta şifreniz  yer alacak şekilde gönderir.

Şifrelerinizi unutmanız halinde Müşteri Hizmetleri Formunu kullanarak yeni şifre talebinde bulunabilirsiniz.
 


 DestekNet  İnternet Hizmetleri ©Copyright 2005  -   Kullanım Şartı

( Bu site en iyi INTERNET EXPLORER 1024 x 768 piksel'de görüntülenir.)