Ana Sayfa | Üye Kaydı | Üye Girişi | Hakkımızda | İletişim

  BİZDEN HABERLER

DestekNet

  E-POSTA LİSTESİ
Yeni destek paketlerinden ve DestekNet ile ilgili gelişmelerden haberdar olmak için E-Posta listemize üye olun.

 

     

  ANKETİMİZE KATILIN
Sizce DestekNet'in kobilere verdiği desteklerden en faydalısı hangisidir?

Pro Paket

Eko Paket

Ücretsiz Hosting
   

DestekNet.Com      

Web Alanı (Hosting) Desteği Nedir?


DestekNet.Com’ un küçük ve orta ölçekli firmalara sağladığı destek paketleri arasında ilk sırayı Web Alanı Destek Paketi almaktadır.

Amaç küçük ve orta ölçekli firmaların elektronik ortamda yer almalarını kolaylaştırmak ve elektronik ticarete doğru ilk adımlarını atmalarını sağlayarak Türkiye ekonomisine katkıda bulunmaktır.

Destek aldığınız web alanı üzerinden profesyonel kişilerce hazırlanmış web sitenizi yada kendi imkanlarınızla hazırladığınız web sitenizi yayınlayabilirsiniz.

Web alanı destek paketi, web sitelerinin profesyonelliğini bozabilecek ve firmanın prestijini zedeleyebilecek harici  reklamlar (banner) içermemektedir.

Web Alanı Destek Paketinde Hangi Servisleri Kullanabilirim?

Asp, Asp.Net, Php, MySQL, ODBC, ActivePerl, Server Side Includes (SSI), Secure Web Server (SSL), Microsoft FrontPage Server Extensions 2002 servislerini web sitenizde kullabilirsiniz.

Web Alanı (Hosting) Desteğinden Kimler Yararlanabilir?

Bu destek paketinden yararlanabilmeniz için öncelikle DestekNet.Com’ a üye olmanız gerekir. Ücretsiz üyelik için online üye formunu doldurmanız yeterlidir.

Türk asıllı bir firma olmak koşuluyla herhangi bir ülke gözetmeksizin tüm sanayi kuruluşları, ithalat ve ihracatçılar, toptancılar, danışmanlık hizmeti veren kuruluşlar, muhasebeciler, özel hastane ve poliklinikler, avukatlar, doktorlar, sanatçılar, sporcular ve diğer serbest meslek sahipleri DestekNet.Com Web Alanı Destek Paketinden ücretsiz yararlanabilirler.
 


 DestekNet  İnternet Hizmetleri ©Copyright 2005  -   Kullanım Şartı

( Bu site en iyi INTERNET EXPLORER 1024 x 768 piksel'de görüntülenir.)