Ana Sayfa | Üye Kaydı | Üye Girişi | Hakkımızda | İletişim

  BİZDEN HABERLER

DestekNet

  E-POSTA LİSTESİ
Yeni destek paketlerinden ve DestekNet ile ilgili gelişmelerden haberdar olmak için E-Posta listemize üye olun.

 

     

  ANKETİMİZE KATILIN
Sizce DestekNet'in kobilere verdiği desteklerden en faydalısı hangisidir?

Pro Paket

Eko Paket

Ücretsiz Hosting
   

DestekNet.Com      

Web Tasarım Desteği Nedir?


DestekNet.Com’ un küçük ve orta ölçekli firmalara sağladığı destek paketleri arasında önemlisi Web Tasarım Destek Paketidir.

Amaç küçük ve orta ölçekli firmaların elektronik ortamda yer almalarını kolaylaştırmak ve elektronik ticarete doğru ilk adımlarını atmalarını sağlayarak Türkiye ekonomisine katkıda bulunmaktır.

DestekNet.Com Neden Web Tasarım Destek Paketini Oluşturdu?

Günümüzde elektronik ortama geçmek isteyen firmaların yapacakları yatırımın %80‘ini Web Tasarım masrafı oluşturmaktadır. Etkileyici ve profesyonel bir web sitesine sahip olmak isteyen küçük ve orta ölçekli firmaları sıkıntıya sokan web tasarım masrafları, bir çok firmanın elektronik ortama geçişlerini askıya almak zorunda bırakmıştır.

DestekNet.Com, hızlı hareket kabiliyeti olan firmalarının ayakta durabildiği bir ortamda ticari faaliyetlerini sürdüren kobilerin, en kısa zamanda elektronik ortama geçmeleri gerektiğini düşünmektedir.

DestekNet.Com Web Tasarım Masraflarında Kobi'lere Nasıl Destekçi Oluyor?

Askıya alınan elektronik ortama geçiş hamlelerinin hem Türkiye Ekonomisine hem de bilişim sektörüne büyük oranda zarar getirdiğini düşünen DestekNet.Com, web tasarım masraflarını piyasa değerinin %90 ’a varan oranların altında tutarak küçük ve orta ölçekli firmaların elektronik ortama geçmelerine destekçi oluyor.

DestekNet.Com ’un tüm destek paketleri göz önüne alındığında küçük ve orta ölçekli firmaların elektronik ortama geçiş masrafları toplam %90-95 oranında düştüğü görülmektedir.

Web Tasarım Destek Paketinden Kimler Yararlanabilir?

Bu destek paketinden yararlanabilmeniz için öncelikle DestekNet.Com’ a üye olmanız gerekir. Ücretsiz üyelik için online üye formunu doldurmanız yeterlidir.

Türk asıllı bir firma olmak koşuluyla herhangi bir ülke gözetmeksizin tüm sanayi kuruluşları, ithalat ve ihracatçılar, toptancılar, danışmanlık hizmeti veren kuruluşlar, muhasebeciler, özel hastane ve poliklinikler, avukatlar, doktorlar, sanatçılar, sporcular ve diğer serbest meslek sahipleri Web Tasarım Destek Paketinden yararlanabilirler.
 


 DestekNet  İnternet Hizmetleri ©Copyright 2005  -   Kullanım Şartı

( Bu site en iyi INTERNET EXPLORER 1024 x 768 piksel'de görüntülenir.)